Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Krohg, Per (1889-1965)
Landskap med jente, gutt og dachs 1945

Olje på plate
81x100
Signert og datert nede t.h.: Per Krohg - 1945

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering