Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Støtthola i Nordland
Olje på lerret
45x65
Signert nede t.h.: Th Holmboe
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 23 000
Olje på lerret
45x65
Signert nede t.h.: Th Holmboe
Vurdering