Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Støtthola i Nordland

Olje på lerret
45x65
Signert nede t.h.: Th Holmboe

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 23 000