Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Midnattsol ved Lofoten

Olje på lerret
73x101
Signert nede t.h.: Th Holmboe

Vurdering
NOK 30 000

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Tilslag NOK 36 000