Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Midnattsol ved Lofoten

Olje på lerret
73x101
Signert nede t.h.: Th Holmboe

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000

Tilslag NOK 36 000