Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Singdahlsen, Andreas (1855-1947)
Mann på bro over demning, høstlandskap Lier

Olje på lerret
54x86
Signert nede t.h.: Andreas Singdahlsen

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 26 000