Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Müller, Morten (1828-1911)
Fjordlandskap med mann og båt 1851

Olje på lerret
25x35
Signert og datert nede t.h.: M Müller 1851

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000