Müller, Morten(1828-1911)
Fjordlandskap med mann og båt 1851
Olje på lerret
25x35
Signert og datert nede t.h.: M Müller 1851
Vurdering
NOK 30 000
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Olje på lerret
25x35
Vurdering
NOK 30 000