Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Gammel allé ved Fredrikstad 1896
Akvarell på papir, lysmål
27x18
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Fredrikstad HF Gude 1896
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000