Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Gammel allé ved Fredrikstad 1896

Akvarell på papir, lysmål
27x18
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Fredrikstad HF Gude 1896

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden.

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000