Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Munthe, Gerhard (1849-1929)
Fra Ål i Hallingdal

Olje på lerret
47x54
Signert nede t.v.: Gerh. Munthe.

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Motiv Fra Aal i Hallingdal 88-89".

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1949, kat.nr. 34.

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering