Munthe, Gerhard(1849-1929)
Fra Ål i Hallingdal
Olje på lerret
47x54
Signert nede t.v.: Gerh. Munthe.
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Motiv Fra Aal i Hallingdal 88-89".
Kunstnernes Hus, Oslo 1949, kat.nr. 34.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00