Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Munthe, Gerhard (1849-1929)
Fra Røisheim 1904

Olje på lerret
50x68
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Gerhard Munthe. Röisheim. 1904.

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 50 000