Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Nielsen, Amaldus Clarin (1838-1932)
Fra Hobdeheien ved Mandal 1922

Olje på lerret
31x54
Signert nede t.v.: Amaldus Nielsen Datert nede t.h.: 1922

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 40 000