Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Mønsted, Peder (1859-1941)
Fra Hedeegnen ved Svejbæk 1913

Olje på lerret
30x52
Signert og datert nede t.v.: P Mönsted. Svejbæk. 1913.

Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet.

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000