Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Fischer, Paul(1860-1934)
Landskap ved Värmland (Sverige)

Olje på lerret
29x41
Signert nede t.h.: Paul Fischer

Påtegnet med tittel, samt: "Solgt på Auktion paa Charlottenborg febr. 1904", på baksiden, på blindrammen.

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00