Fischer, Paul(1860-1934)
Landskap ved Värmland (Sverige)
Olje på lerret
29x41
Signert nede t.h.: Paul Fischer
Påtegnet med tittel, samt: "Solgt på Auktion paa Charlottenborg febr. 1904", på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00