Krohg, Christian(1852-1925)
Selvportrett
Olje på lerret
55x40
Signert nede t.v.: C Krohg
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 66 000
Olje på lerret
55x40
Signert nede t.v.: C Krohg
Vurdering
Med unntak av Edvard Munch har ingen norsk maler dyrket selvportrettet så vedholdende og intenst som Christian Krohg.