Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Krohg, Christian (1852-1925)
Et nødskudd

Olje på lerret
94x101
Signert nede t.h.: C Krohg

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Tilslag NOK 230 000

LITTERATUR: Oscar Thue, red. Knut Berg: Chr. Krohg, Oslo 1997, variant av kat.nr. 93, Et nødskudd i Bergen Billedgalleri.