Krohg, Christian(1852-1925)
Et nødskudd
Olje på lerret
94x101
Signert nede t.h.: C Krohg
Vurdering
NOK 200 000–300 000
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 230 000
Olje på lerret
94x101
Signert nede t.h.: C Krohg
Vurdering
NOK 200 000–300 000
LITTERATUR: Oscar Thue, red. Knut Berg: Chr. Krohg, Oslo 1997, variant av kat.nr. 93, Et nødskudd i Bergen Billedgalleri.