Smith-Hald, Frithjof(1909-1989)
Gutten med skjerfet
Olje på lerret
25x28
Signert nede t.v.: F Smith-Hald
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Olje på lerret
25x28
Vurdering
NOK 5 000