Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Smith-Hald, Frithjof (1909-1989)
Gutten med skjerfet

Olje på lerret
25x28
Signert nede t.v.: F Smith-Hald

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000