Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Aulie, Reidar (1904-1977)
Skipsverftsarbeiderne kommer

Olje på plate
37x49
Signert nede t.v.: Aulie

Signert og påtegnet med tittel: "Skipsverfarbeiderne kommer", på baksiden av platen.

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 26 000