Onsager, Søren(1878-1946)
Trattoria 1920
Olje på lerret
62x69
Signert og datert nede t.h.: S.O. -20
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Olje på lerret
62x69
Vurdering