Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Onsager, Søren (1878-1946)
Trattoria 1920

Olje på lerret
62x69
Signert og datert nede t.h.: S.O. -20

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering