Onsager, Søren(1878-1946)
Gårdsplass i Syden
Olje på lerret
69x62
Signert nede t.h.: S. Onsager
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 17 000
Olje på lerret
69x62
Signert nede t.h.: S. Onsager
Vurdering