Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Onsager, Søren (1878-1946)
Gårdsplass i Syden

Olje på lerret
69x62
Signert nede t.h.: S. Onsager

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 17 000