Nerdrum, Odd(1944-)
Spebarn
Litografi, lysmål
51x72
Signert nede på midten: Nerdrum.
Nummerert nede på midten: 23/100.
Vurdering
NOK 30 000
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 25 000
Litografi, lysmål
51x72
Vurdering
NOK 30 000
Odd Nerdrum