Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Nerdrum, Odd (1944-)
Spebarn

Litografi, lysmål
51x72
Signert nede på midten: Nerdrum.

Nummerert nede på midten: 23/100.

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000

Tilslag NOK 25 000

Odd Nerdrum