Fjell, Kai(1907-1989)
Mor og barn 1955
Olje på plate
33x24
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 55
Blaafarveværket 1982, kat.nr. 38 (?).
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 78 000
Olje på plate
33x24
Vurdering
NOK 70 000–90 000