Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Fjell, Kai (1907-1989)
Mor og barn 1955

Olje på plate
33x24
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 55

UTSTILT:

Blaafarveværket 1982, kat.nr. 38 (?).

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 78 000