Mosebekk, Olav(1910-2001)
Sittende kvinne 1953
Kull på papir, lysmål
82x58
Signert og noe utydelig datert oppe t.h.: Mosebekk 1953
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 6 000
Kull på papir, lysmål
82x58
Vurdering