Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Mosebekk, Olav(1910-2001)
Sittende kvinne 1953

Kull på papir, lysmål
82x58
Signert og noe utydelig datert oppe t.h.: Mosebekk 1953

Vurdering

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Tilslag NOK 6 000