Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Mosebekk, Olav (1910-2001)
Sittende kvinne 1953

Kull på papir, lysmål
82x58
Signert og noe utydelig datert oppe t.h.: Mosebekk 1953

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering