Sitter, Inger(1929-2015)
Komposisjon 1986
Akvarell på papir, lysmål
103x73
Signert og datert nede t.h.: Sitter 86
Vurdering
NOK 20 000
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000 med forbehold
Akvarell på papir, lysmål
103x73
Vurdering
NOK 20 000