Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Sitter, Inger (1929-2015)
Komposisjon 1986

Akvarell på papir, lysmål
103x73
Signert og datert nede t.h.: Sitter 86

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering
NOK 20 000