Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Urdal, Atle (1913-1988)

Olje på plate
61x50
Signert nede t.h.: Atle Urdal

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000