Hagen, Else(1914-2010)
Barn ved strand
Olje på lerret
70x110
Signert nede t.h.: Else Hagen
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 25 000 med forbehold
Olje på lerret
70x110
Signert nede t.h.: Else Hagen
Vurdering