Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Ulving, Even (1863-1952)
Kystlandskap

Olje på lerret, oppklebet på plate
45x65
Signert nede t.h.: E. Ulving

Angivelig fra Helgeland.

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 24 000