Ulving, Even(1863-1952)
Kystlandskap
Olje på lerret, oppklebet på plate
45x65
Signert nede t.h.: E. Ulving
Angivelig fra Helgeland.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 24 000
45x65
Signert nede t.h.: E. Ulving
Angivelig fra Helgeland.
Vurdering