Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Bøe, Frants (1820-1891)
Bjerk ved innsjø med vannliljer 1878

Olje på lerret
35x53
Signert og datert nede t.v.: F. Böe. Bergen 1878.

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000

Tilslag NOK 25 000