Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Eikaas, Ludvig (1920-2010)
Tun i regnvær

Olje på lerret
80x53
Signert nede t.h.: L. Eikaas

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000