Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Tandberg, Odd (1924-2017)
Sittende kvinneakt

Olje på plate
99x73
Signert og datert på baksiden av platen: Odd Tandberg 1945

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 20 000