Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Jørgensen, Knut(1937-1991)
Komposisjon med svevende figurer og fugl 1982

Olje på plate
61x75
Signert og datert og noe utydelig påtegnet nede t.h.: Skap...mse Knut J. 1982

Vurdering

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Tilslag NOK 31 000