Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Jørgensen, Knut (1937-1991)
Komposisjon med svevende figurer og fugl 1982

Olje på plate
61x75
Signert og datert og noe utydelig påtegnet nede t.h.: Skap...mse Knut J. 1982

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 31 000