Jørgensen, Knut(1937-1991)
Kvinne og mann 1982
Olje på plate
38x30
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1982
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 20 000
Olje på plate
38x30
Vurdering