Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Jørgensen, Knut (1937-1991)
Kvinne og mann 1982

Olje på plate
38x30
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1982

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 20 000