Friluftsauksjon

Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Kihle, Harald (1905-1997)
Hingst på hestemarken 1963

Litografi, lysmål
44x63
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle 1963

Nummerert nede t.v.: 42/180

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Vurdering
NOK 5 000–6 000