Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Kavli, Arne (1878-1970)
Oppstilling med blomster i vase 1920

Olje på lerret
76x65
Signert og datert nede t.h.: A. Kavli 1920

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 44 000