Kavli, Arne(1878-1970)
Oppstilling med blomster i vase 1920
Olje på lerret
76x65
Signert og datert nede t.h.: A. Kavli 1920
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 44 000
Olje på lerret
76x65
Vurdering