Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Erichsen, Thorvald (1868-1939)
Landskap med løvtrær og hus 1938

Olje på lerret
73x92
Signert og datert nede t.v.: Thorvald Erichsen -38.

UTSTILT:

?, 1948, kat.nr. 29.

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 120 000 med forbehold