Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Store Sal

Fjell, Kai (1907-1989)
Mor og barn 1938

Olje på plate
33x24
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 38

Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000