Fjell, Kai(1907-1989)
Mor og barn 1938
Olje på plate
33x24
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 38
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 30 000
Olje på plate
33x24
Vurdering