Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Eikaas, Ludvig (1920-2010)
Oppstilling med mugge og frukter

Litografi
37x34
Signert nede t.h.: Ludv. Eikaas

Påtegnet nede t.v.: Prøvetrykk.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering