de Maria, Nicola(1954-)
Testa Orfica Sublime
Litografi
48x70
Signert nede t.h.: Nicola de Maria
Nummerert nede t.v.: 10/19.
Vurdering
NOK 15 000
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Litografi
48x70
Nummerert nede t.v.: 10/19.
Vurdering
NOK 15 000