Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

de Maria, Nicola (1954-)
Testa Orfica Sublime

Litografi
48x70
Signert nede t.h.: Nicola de Maria

Nummerert nede t.v.: 10/19.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 15 000