Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Litografi
70x37
Signert nede t.h.: Ludv. Eikaas
Nummerert nede t.v.: 1/20.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 1 800
Litografi
70x37
Nummerert nede t.v.: 1/20.
Vurdering