Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Eikaas, Ludvig (1920-2010)
Oppstilling med vase og kopp

Litografi
34x40
Signert nede t.h.: Ludv. Eikaas

Nummerert nede t.v.: 1/20.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering