Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Oppstilling med vase og kopp
Litografi
34x40
Signert nede t.h.: Ludv. Eikaas
Nummerert nede t.v.: 1/20.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 1 500
Litografi
34x40
Nummerert nede t.v.: 1/20.
Vurdering