Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Kavli, Arne (1878-1970)
Varm dag

Olje på lerret
80x88
Signert nede t.v.: A. Kavli.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1948, kat.nr. 162.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000