Kavli, Arne(1878-1970)
Varm dag
Olje på lerret
80x88
Signert nede t.v.: A. Kavli.
Kunstnernes Hus, Oslo 1948, kat.nr. 162.
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Olje på lerret
80x88
Signert nede t.v.: A. Kavli.
Vurdering
NOK 70 000–90 000