Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Keiseraas, Karsten(1912-)
Blomster 1949

Olje på lerret
65x41
Signert og datert nede t.v.: K. Keiseraas 49.

Påtegnet med tittel og datert på baksiden, på blindrammen: Blommor -49. Lerretet bemalt på baksiden med kvinne ved vindu. Norsk kunstner bosatt i Sverige fra 1948.

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Tilslag NOK 2 400