Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Winge, Sigurd (1909-1970)
Ikaros 1963

Litografi, lysmål
65x45
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge -63

Nummerert nede t.v.: 155/260.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 1 000–1 500