Winge, Sigurd(1909-1970)
Ikaros 1963
Litografi, lysmål
65x45
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge -63
Nummerert nede t.v.: 155/260.
Vurdering
NOK 1 000–1 500
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 800
Litografi, lysmål
65x45
Nummerert nede t.v.: 155/260.
Vurdering
NOK 1 000–1 500