Ukjent, kunstner
Figurer ved innsjø
Akvarell, lysmål
20x50
Signert nede t.v.: T C Balké
Angivelig: Théodore-Charles Balké (1875-1951), fransk kunstner.
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Akvarell, lysmål
20x50
Signert nede t.v.: T C Balké
Vurdering
NOK 3 000–5 000