Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Ukjent, kunstner
Figurer ved innsjø

Akvarell, lysmål
20x50
Signert nede t.v.: T C Balké

Angivelig: Théodore-Charles Balké (1875-1951), fransk kunstner.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000