Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Ukjent, kunstner
Komposisjon 1980

Serigrafi, lysmål
48x37
Signert og datert nede t.h.: Ullaegeneirc 80 (?)

Påtegnet nede t.v.: Serigraphie Prøvetrykk.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 1 000–1 500