Aas, Alf-Jørgen(1915-1981)
Havevinduet
Akvarell, lysmål
60x48
Signert nede t.h.: Alf-Jørgen Aas
Påtegnet med tittel, signatur og datert 1979 på baksiden
Vurdering
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 2 000
Akvarell, lysmål
60x48
Vurdering