Auksjon lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Aas, Alf-Jørgen(1915-1981)
Havevinduet

Akvarell, lysmål
60x48
Signert nede t.h.: Alf-Jørgen Aas

Påtegnet med tittel, signatur og datert 1979 på baksiden

Vurdering

Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00

Tilslag NOK 2 000