Aagaard, Martin(1863-1913)
Fra Nærøfjord med folkeliv og fjordabåt
Olje på lerret
64x86
Signert nede t.v.: Aagaard
Påtegnet på baksiden: Næröfjord
Vurdering
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 8 500
Olje på lerret
64x86
Signert nede t.v.: Aagaard
Vurdering