Gauguin, Paul René(1911-1976)
Fjellguden Zevs på Olympen 1956
Litografi, lysmål
61x75
Signert og datert nede t.h.: Paul René Gauguin1956
Nummerert nede t.v.: 95/310.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 1 800