Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Gauguin, Paul René (1911-1976)
Fjellguden Zevs på Olympen 1956

Litografi, lysmål
61x75
Signert og datert nede t.h.: Paul René Gauguin1956

Nummerert nede t.v.: 95/310.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering