Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Gauguin, Paul René (1911-1976)
Hane 1950

Litografi, lysmål
68x98
Signert og datert nede t.h.: Paul René Gauguin 1950

Nummerert nede t.v.: 318/350.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering