Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Jensen, Ulf Valde (1945-)
Kappløp 1978

Radering, lysmål
42x51
Signert og datert nede t.h.: Ulf Valde Jensen 1978.

Nummerert nede t.v.: 61/100. Påtegnet med tittel nede på arket.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering