Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Jensen, Ulf Valde (1945-)
Fabulerende scene 1973

Fargeradering, lysmål
52x41
Signert og datert nede t.h.: Ulf Valde Jensen -73.

Nummerert nede t.v.: 17/35. Påtegnet med tittel nede på arket.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering