Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Kiss, Laszlo Pál(1923-2007)
Himmelstigenes tid 1971

Fargemetalltrykk, lysmål
44x34
Signert og datert nede t.h.: L. P. Kiss 1971

Nummerert nede t.v.: IV/XXI. Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00