Kleiva, Per(1933-2017)
Du og tårene dine, og graset 1978
Serigrafi, lysmål
65x51
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva 78
Nummerert nede t.v.: 27/35. Påtegnet nede t.v.: "serigrafi e.t.". Påtegnet med tittel nede på arket. SS Norway.
Vurdering
NOK 3 000–4 000
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00